Movies
Ratings
230
Nobody Loves MeRated ★ 5.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 1.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
RomeoRated ★ 4.0