Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0