Titles you rated
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5