Movies
Ratings
835
ExhumaRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 0.5
Inside meRated ★ 2.0
EqualsRated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.5
Tales of the NightRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 3.5