Movies
Ratings
372
Project AlmanacRated ★ 2.0
ZodiacRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 1.0
Gangs of New YorkRated ★ 2.0
LucyRated ★ 1.5
Knight and DayRated ★ 0.5
I Am Number FourRated ★ 0.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5
Eagle EyeRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0