Movies
Ratings
102
JumperRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
HostageRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0