Titles you rated
Ghost WorldRated ★ 3.0
A Royal AffairRated ★ 4.0- Jakob the LiarRated ★ 2.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
August RushRated ★ 2.0- SinglesRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0