Movies
Ratings
20
District B13Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0