Movies
Ratings
32
The Hurt LockerRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
AlienRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0