Movies
Ratings
258
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
Step Up All InRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Conduct ZeroRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0