Titles you rated
The Fourth KindRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.0
Dead RingersRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
The Bad GuysRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5