Movies
Ratings
94
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The GuardianRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 3.0