Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0