Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0