Titles you rated
Independence DayRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0