Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0- Blade of the Phantom MasterRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0