Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5