Movies
Ratings
124
A Hard DayRated ★ 2.5
DeadfallRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5