Movies
Ratings
433
As Above, So BelowRated ★ 5.0
Redd Inc.Rated ★ 4.5
Escape PlanRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Cry WolfRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
MartyrsRated ★ 5.0
The Haunting in ConnecticutRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0