Movies
Ratings
1544
Wall to WallRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 2.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Apocalypse in the TropicsRated ★ 3.5
Hell Camp: Teen NightmareRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
ElioRated ★ 2.5
The SquareRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 1.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 0.5
Minecraft: The MovieRated ★ 0.5