Movies
Ratings
178
Pitch Perfect 3Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Baby and MeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 5.0