Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.0
Nana 2Rated ★ 4.0
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5