Movies
Ratings
29- STRIKING OUT IN LOVERated ★ 4.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The World's EndRated ★ 3.5
Trouble with the CurveRated ★ 3.0
Family TiesRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
FrankRated ★ 2.5
Bleak NightRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 4.5
ShameRated ★ 4.0
Read My LipsRated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 5.0