Titles you rated
ZodiacRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 4.0
FractureRated ★ 3.5
FracturedRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0