Titles you rated
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
CartRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0
RampageRated ★ 1.5
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0