Movies
Ratings
74
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
SupersonicRated ★ 2.0
Stop Making SenseRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 5.0
MaterialistsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0