Titles you rated
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.5
RentRated ★ 3.5
D.E.B.S.Rated ★ 2.5
I Can't Think StraightRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0