Movies
Ratings
318
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
LifeRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Devils StayRated ★ 1.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5