Movies
Ratings
841
Good NewsRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Millennium ActressRated ★ 3.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.0
On Your MarkRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
I WishRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 3.5
Brad's StatusRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5