Titles you rated
 The Lion KingRated ★ 5.0 The Lion KingRated ★ 5.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
 The Usual SuspectsRated ★ 4.0 The Usual SuspectsRated ★ 4.0
 GattacaRated ★ 4.5 GattacaRated ★ 4.5
 Ice AgeRated ★ 4.0 Ice AgeRated ★ 4.0
 Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0 Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
 The TerminatorRated ★ 3.0 The TerminatorRated ★ 3.0
 The Chronicles of EvilRated ★ 2.5 The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0 Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
 ArmageddonRated ★ 3.5 ArmageddonRated ★ 3.5
 Mission: ImpossibleRated ★ 3.5 Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
 All About My WifeRated ★ 3.5 All About My WifeRated ★ 3.5
 I Am SamRated ★ 4.0 I Am SamRated ★ 4.0
 The Fifth ElementRated ★ 4.5 The Fifth ElementRated ★ 4.5
 Someone SpecialRated ★ 4.5 Someone SpecialRated ★ 4.5
 No Country for Old MenRated ★ 4.0 No Country for Old MenRated ★ 4.0
 EquilibriumRated ★ 4.5 EquilibriumRated ★ 4.5
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5 The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
 Catch Me If You CanRated ★ 3.5 Catch Me If You CanRated ★ 3.5