Movies
Ratings
30
OldboyRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
- WishRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0