Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
Patch AdamsRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0