Movies
Ratings
312
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 0.5
SecretRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5