Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.5
Going in StyleRated ★ 0.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 0.5
ChicagoRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 1.5