Movies
Ratings
94
Fight ClubRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 0.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 1.5
Blood RainRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 1.5
I Am LegendRated ★ 2.0
50 First DatesRated ★ 3.0