Movies
Ratings
132
Forrest GumpRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
White NightRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.5
Hannibal RisingRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.5