Movies
Ratings
51
Home AloneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0