Movies
Ratings
142
Roman HolidayRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.5
Little NicholasRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0