Titles you rated
CloserRated ★ 3.0
PopulaireRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 3.5
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0