Movies
Ratings
24
About TimeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0