Titles you rated
The Front LineRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5- ApostleRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 5.0