Movies
Ratings
236
SpellboundRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 2.5
WatchmenRated ★ 2.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5