Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0