Movies
Ratings
20
Pearl HarborRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Woody Allen: A DocumentaryRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0