Titles you rated
The Family ManRated ★ 4.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The Kids Are All RightRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
The LoverRated ★ 2.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
A Perfect WorldRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Dragon InnRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Once a ThiefRated ★ 3.5