Movies
Ratings
70- StigmaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 3.5