Titles you rated
Tropic ThunderRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
The PossessionRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0