Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0