Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.5
Anne+: The FilmRated ★ 2.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Fortune Favors Lady NikukoRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0