Titles you rated
Blue ValentineRated ★ 4.5
AmyRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.0
August RushRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5